نسخه آنلاین بسته بروزرسانی و نصب خودکار درایور سخت افزار

بسته بروزرسانی و نصب خودکار درایور سخت افزار نسخه آنلاین

درایورهای سخت افزاری فایلهای راه انداز قطعات سخت افزاری هستند که امکان استفاده از قابلیتها و امکانات قطعات موجود را به سیستم می‌دهند.
به عبارت دیگر در صورت عدم نصب فایلهای راه انداز یک سخت افزار (درایور) سیستم قابلیت شناسایی سخت افزار را نخواهد داشت.
از آنجا که درایورها در واقع نرم افزارهایی برای معرفی قطعات سخت افزاری به سیستم هستند، ممکن است مشکلاتی در شناسایی قطعات یا استفاده از تمام امکانات آنها داشته باشند، که عمده این مشکلات در نسخه‌های بروز شده درایور حذف می‌شوند. از اینرو پیشنهاد می‌شود برای استفاده بهینه از یک قطعه و امکانات آن، بروزترین نسخه درایور مربوطه بر روی سیستم نصب شود.
نصب صحیح درایورها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. در غیر این صورت ممکن است در طول استفاده از سیستم و قابلیتهای قطعه مربوطه با مشکلاتی مواجه شوید. به عنوان مثال ممکن است درایور مودم سیستمتان را نصب کرده باشید و در ظاهر نیز به درستی کار کند، اما با قطعی‌های پی در پی یا ریست شدن مکرر تنظیمات آن مواجه شوید.

DriverPack Solution نرم افزاری بی نظیر و قدرتمند برای شناسایی درایورهای سخت افزاری و نصب و بروز رسانی خودکار درایورها با یک کلیک می‌باشد. این نرم افزار با انجام یک اسکن کلی از سخت افزارهای سیستم و بررسی درایورهای نصب شده و نسخه آنها، لیست درایورهای نصب نشده و یا درایورهایی که نیاز به بروز رسانی دارند را در اختیار شما قرار داده و امکان نصب سریع درایورهای مورد نظر را با یک کلیک به شما خواهد داد. همچنین این نرم افزار در صورت عدم دسترسی آفلاین به درایورهای مورد نیاز، لینک دانلود آنها را در اختیار شما قرار داده و به شما امکان دانلود سریع درایورهای موجود را خواهد داد. این نرم افزار یکی از بهترین و کاملترین نرم افزارها در این زمینه است و کاربر را از جستجو درایورهای مختلف بر روی اینترنت یا دیسکهای مختلف بی‌نیاز می‌کند. محیط کاربری این برنامه بسیار ساده و گویاست و در حالت نرمال با یک کلیک اقدام به نصب و بروز رسانی درایورهای موجود بر روی سیستم می‌کند.

این نسخه ویرایش آنلاین این نرم افزار قدرتمند است که امکان بروز رسانی درایورهای مورد نیاز را به صورت مستقیم از روی اینترنت به شما می دهد. هر چند برای دریافت درایورهای مورد نیاز از اینترنت به این روش ترافیک قابل توجهی مصرف خواهد شد، اما در برخی موارد و شرایط خاص این نسخه می تواند نیازهای شما را به شکل بهتری مرتفع کند. همچنین با استفاده از این نسخه، این اطمینان را خواهید داشت که همیشه از آخرین نسخه از درایورهای موجود استفاده خواهید کرد.

 نصب خودکار درایور

در این نسخه نرم افزار ابتدا سیستم شما را بررسی می کند و سپس درایور های مورد نیاز را از اینترنت دانلود و سپس نصب می کند و شما باید حتماً دسترسی به اینترنت داشته باشید و برای هر کامپیوتر به صورت جداگانه باید درایورها دانلود شوند.

 دانلود DriverPack Online

 

پسورد:zeytoonco.ir

 

نسخه ی کامل مجموعه AutoDriver