امروزه با گسترش روزافزون فناوری و استفاده از حافظه‌های فلش میزان استفاده از CD و DVD ها بسیار کم شده است و بسیاری از کاربران برای انتقال داده‌ها و اطلاعات خود از USBها و حافظه‌های قابل‌حمل استفاده می‌کنند، این در حالی است که درایوهای USB برای بوت کردن سیستم نیز می‌توانند مورداستفاده قرار بگیرند.
WinSetupFromUSB نرم‌افزار رایگان ساخت فلش بوت چندگانه می باشد که به‌منظور ایجاد فلش بوت باقابلیت بوت کردن از فایل‌های ایمیج ISO مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار مناسب افرادی است که به دنبال راهی آسان و سریع برای راه‌اندازی دیسک‌های بوت هستند، چراکه آن حافظه فلش  شما را به فرم یک دیسک بوت درمی‌آورد و امکان نصب تقریباً تمامی نسخه‌های ویندوز: از ویندوز 2000 به 10 را برای شما فراهم می‌آورد.

فلش بوت

WinSetupFromUSB با بسیاری از فایل‌های ISO مبتنی بر سیستم عامل لینوکس نظیر: توزیع‌های Debian، اوبونتو ،Mint، Fedora، CentOS و غیره کارکرده درحالی‌که از دیسک‌های  پشتیبان آنتی‌ویروس نیز پشتیبانی می‌کند.
این نرم‌افزار همچنین از فایل‌های ایمیج PE و PE2، دیسک‌های سازگار Syslinux/ Isolinux و تمامی شبیه‌سازهای که می‌توانند با سی دی grub4dos کار کنند پشتیبانی می‌کند. WinSetupFromUSB حتی می‌تواند هر یک از این فایل‌های ایمیج را در یک محیط واحد ترکیب کرده، یک کلید USB با منوی بوت ساخته یا سیستم‌عامل و دیسک نجات آنتی‌ویروس‌ها و دیسک‌های ریکاوری را در کنار یکدیگر و در یک اتوران ایجاد کرده و یک درایو باقابلیت بوت چندگانه (multi-boot) بسازد.
فرایند ساخت درایو قابل بوت شدن می‌تواند هنگامی‌که قصد مهاجرت از ویندوز رادارید کمی پیچیده به نظر برسد هرچند برای رفع این مشکل می‌توانید به‌صورت آنلاین پاسخ مناسب برای سؤالات خود را بیابید.
این نرم‌افزار نیز همانند دیگر گزینه‌های موجود در بازار خالی از اشکال نیست اما در اغلب موارد کارکرد مناسبی از خود نشان می‌دهد.

 دانلود Win Setup From USB 1.6

پسورد:zeytoonco.ir

منبع: softwarecrew.com