نکات ضروری برای نصب و فعال سازی کلیه نرم افزارها:

نکته 1 : برخی از آنتی ویروس ها ،‌ تعدادی از فایلهای مربوط به فعال سازی نظیر Patch و Keygen و Crackرا به عنوان تروجان و یا ویروس معرفی می کنند . برای مواجه نشدن با این مشکل ، نخست آنتی ویروس خود را غیر فعال کرده و پس از فعال کردن برنامه مورد نظرتان ، آن را مجددا فعال نمایید.

نکته 2 : اگر از ویندوز های ویستا , سون 7 و یا ویندوز 8 استفاده مینمائید قبل از نصب نرم افزار باید USER Account سیستم عامل خود را غیر فعال نمایید.

نکته 3 : ارتباط سیستم خود را از اینترنت قطع نمایید.

دانلود کرک جدید

پسورد:zeytoonco.ir

مراحل فعالسازی برنامه :

پس از اتمام مراحل نصب ، فايل echoid.exe را راست کلیک کنید و run as administator را انتخاب کنید.

مسير پيش فرض:

C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS 9

Etabs

از پنجره ای که باز میشود پنج رقم انتهایی Locking Code 1 را یادداشت نمایید و پنجره را ببندید. ( دقت کنید تصویر زیر فقط برای نمونه است و این ارقام در هر کامپیوتری متفاوت است)

Etabs

پوشه اي با نام Activator در مسير نصب برنامه بسازيد.

مسیر نصب برنامه :

C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS 9

پوشه Crack تمام فایل ها را انتخاب کنید و در پوشه Activator کپی نمایید. سپس فایل Keygen.bat راراست کلیک کرده و run as administator را انتخاب کنید.

عددی را که در مرحله قبل یادداشت کرده بودید در پنجره باز شده وارد کرده و Enter بزنید.

Etabsاکنون در سطر اول تاریخ امروز را مشاهده می کنید، تاریخ يک سال بعد را به ترتیب روز، ماه و سال در سه سطر بعدی وارد نمایید. دقت کنید پس از وارد کردن هر بخش باید کلید Enter را بزنید.

Etabsدر مقابل عبارت Software Choice عدد 4 را وارد نموده و Enter بزنید.

Etabsصبر کنید تا مراحل طی شوند. پس از مشاهده عبارت Press any key to continue… پنجره را ببندید.

Etabsمراحل ساخت کلید به پایان رسیده است، حالا به محلي که فايلها را روی هارد خود کپی کرده بودید برويد(پوشه Activator). در اینجا یک فایل جدید را خواهید دید. نام فایل در هر کامپیوتر متفاوت و بسته به تاریخی است که هنگام ساخت کلید وارد کرده اید.دقت کنید که حجم فایل باید 1KB باشد در صورتی که صفر باشید مراحل فعالسازی را دوباره از ابتدا انجام دهید.

Etabsنام فایل ساخته شده را بهlservrc تغییر دهید. سپس آن را کپی کرده و در محل نصب جایگزین کنید. دقت کنید در صورتی که فایل Replace / Overwrite نشود، برنامه پس از سی روز غیرقابل استفاده خواهد شد.

Etabsاکنون مراحل نصب و اکتيو کردن برنامه به پايان رسيده و شما مي توانيد برنامه را اجر و استفاده نماييد. دقت کنيد تاريخ انقضاي لايسنس يک سال پس از تاريخ نصب است و پس از يک سال ، مجددا” بايد لايسنس ساخته شود.