نکات ضروری برای نصب و فعال سازی کلیه نرم افزارها:

نکته ۱ : برخی از آنتی ویروس ها ،‌ تعدادی از فایلهای مربوط به فعال سازی نظیر Patch و Keygen و Crackرا به عنوان تروجان و یا ویروس معرفی می کنند . برای مواجه نشدن با این مشکل ، نخست آنتی ویروس خود را غیر فعال کرده و پس از فعال کردن برنامه مورد نظرتان ، آن را مجددا فعال نمایید.

نکته ۲ : اگر از ویندوز های ویستا , سون ۷ و یا ویندوز ۸ استفاده مینمائید قبل از نصب نرم افزار باید USER Account سیستم عامل خود را غیر فعال نمایید.

نکته ۳ : ارتباط سیستم خود را از اینترنت قطع نمایید.

دانلود کرک جدید

پسورد:zeytoonco.ir

مراحل فعالسازی برنامه :

پس از اتمام مراحل نصب ، فایل echoid.exe را راست کلیک کنید و run as administator را انتخاب کنید.

مسیر پیش فرض:

C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS 9

Etabs

از پنجره ای که باز میشود پنج رقم انتهایی Locking Code 1 را یادداشت نمایید و پنجره را ببندید. ( دقت کنید تصویر زیر فقط برای نمونه است و این ارقام در هر کامپیوتری متفاوت است)

Etabs

پوشه ای با نام Activator در مسیر نصب برنامه بسازید.

مسیر نصب برنامه :

C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS 9

پوشه Crack تمام فایل ها را انتخاب کنید و در پوشه Activator کپی نمایید. سپس فایل Keygen.bat راراست کلیک کرده و run as administator را انتخاب کنید.

عددی را که در مرحله قبل یادداشت کرده بودید در پنجره باز شده وارد کرده و Enter بزنید.

Etabsاکنون در سطر اول تاریخ امروز را مشاهده می کنید، تاریخ یک سال بعد را به ترتیب روز، ماه و سال در سه سطر بعدی وارد نمایید. دقت کنید پس از وارد کردن هر بخش باید کلید Enter را بزنید.

Etabsدر مقابل عبارت Software Choice عدد ۴ را وارد نموده و Enter بزنید.

Etabsصبر کنید تا مراحل طی شوند. پس از مشاهده عبارت Press any key to continue… پنجره را ببندید.

Etabsمراحل ساخت کلید به پایان رسیده است، حالا به محلی که فایلها را روی هارد خود کپی کرده بودید بروید(پوشه Activator). در اینجا یک فایل جدید را خواهید دید. نام فایل در هر کامپیوتر متفاوت و بسته به تاریخی است که هنگام ساخت کلید وارد کرده اید.دقت کنید که حجم فایل باید ۱KB باشد در صورتی که صفر باشید مراحل فعالسازی را دوباره از ابتدا انجام دهید.

Etabsنام فایل ساخته شده را بهlservrc تغییر دهید. سپس آن را کپی کرده و در محل نصب جایگزین کنید. دقت کنید در صورتی که فایل Replace / Overwrite نشود، برنامه پس از سی روز غیرقابل استفاده خواهد شد.

Etabsاکنون مراحل نصب و اکتیو کردن برنامه به پایان رسیده و شما می توانید برنامه را اجر و استفاده نمایید. دقت کنید تاریخ انقضای لایسنس یک سال پس از تاریخ نصب است و پس از یک سال ، مجددا” باید لایسنس ساخته شود.