• ۶۴۹_English-Speaking-Course-in-90-Days-Final

آموزش مکالمه سریع زبان انگلیسی در ۹۰ روز

۱۵,۰۰۰ تومان

 • نام نرم افزار(فارسی) : آموزش مکالمه سریع زبان
 • تعداد دیسک: ۱عدد DVD5
 • شرکت منتشرکننده : زیتون
 • شماره مجوز: ۰۵۶۶۶۲-۰۱۲۷-۶

ویژگی ها :

 • اتوران اختصاصی پیشرفته

توضیحات محصول

آموزش مکالمه سریع زبان انگلیسی

آموزش مکالمه سریع زبان انگلیسی در ۹۰ روز بدون نیاز به کتاب، جزوه و مدرس فقط با روزی ۳۰ دقیقه زمان برای تمرین ! شامل ۹۶ ساعت فایل صوتی MP3 مکالمه زبان از مبتدی تا پیشرفتـه با آموزش گـرامر. تلفظ کلمات به هـمراه آموزش بسیـاری از جمـلات و لغـات پر کاربرد زبــان مطابـق با آخـرین متد های آموزش زبان دنیـا  در قــالب  یک دی وی دی ! قـابل پـخش در تـمامی دستگاههای MP3 و DVD های خانگی، MP3 پلیر های همراه، گوشی های موبایل با قابلیت پخش AMR،  دیسک من ها، ضبط های سی دی اتومبیل ، تمامی پلیر های خانگی و سیار با قابلیت پخش فرمت صوتی MP3

با مجموعه آموزش مکالمه سریع زبان انگلیسی حتی در مسا فرت می توانید این زبان را به خوبی فراگیرید !

 •    مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه با روزی ۳۰ دقیقه گوش سپردن به هر درس !
 •    روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی
 •    برگرفته شده از جدیدترین متد آموزش روز دنیا
 •    تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری
 •    تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف
 •    دوره تقویت حافظه و مهارت یادگیری
 •    بدون نیاز به کتاب و درس

آموزش مکالمه سریع زبان هیچ نیازی به خالی کردن زمان اضافی خود برای یادگیری زبان خارجه نیست، با ایــن متد تنها با روزی ۳۰ دقیقـه که می توانـد شامل زمان های غیر مفید روزانه شما همچون حین رانندگی، پیاده روی، یا درون منزل و قبل از خواب  باشد، به خوبی مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید !

تقویت حافظه

و اینک تقویت حافظه و تند خوانی ، پس از ماهها استفاده از آموزش مکالمه زبان انگلیسی مصرف کنندگان ایـن محصول پی به واقعی بودن ادعای ما برده اند و حتی عده ای معتقدند قدرت و ارزش آن بسیار بیش از آن چیزی است که مـا به آن اشاره کردیم . همانطور که همه میدانید  این موسسه قبل از پرداختن بـه بحث آموزش زبان که در واقـع انقلابی را در روش یادگیری سریع مکالمه انگلیسی ایجاد کرد به آموزش روشهای تند خوانـی و تقویت حافظه مـی پرداخت و در واقع اولـین موسسه تند خوانی کشور است که بازده متدها و روشهایش برای همگان اثبات شده است.

 1. با متد نوین به کار گرفته در این مجموعه فقط بصورت صوتی قـدرت حافظه خود را به ده بـرابر ( دقیقاً ده برابر) افزایـش دهید. دیگر گرفتار تمرین بر روی کاغذ و یا مطالعه برای تقویت حافظه و تند خوانی نخواهید بود و فقط گوش کنید.
 2. کارشناسانی که بر روی مغز انسان کـار کرده‌اند معتقدند ضریـب هوش با بالارفتن میزان حافظه افزایش می‌یابد. همچنیـن بررسی ها نشان داده یک انسان میتواند از ۵ تا ۶ درصد قدرت حافظه‌اش استفاده کند. این میزان در تیز هوشان حـداکثر ۹ درصد است. این مجموعه در فقط سه هفته به شما می‌آموزد چگونه بصورت عملی این مقدار را به ۵۰ درصد افزایش دهید.
 3. برای همیشه قلم و کاغذ را فراموش کنید. یک کتاب پر از فرمول را روبرویتان قـرار دهید. مغز شما به طور خودکار هـمه فرمولها را حفظ میکند و تا آخر عمر در حافظه شما باقی خواهد ماند. فراموشی را برای همیشه فـراموش کنید. (اینها بخشهایی از صحبتهای آقای دکتر است) او هـمچنین یک مـثال عملی میزند که شما در هفته سوم استفاده از این محصـول توانایی انجـام آن را خواهید داشت او می‌گوید: به درون یک سالن بروید که ۱۰۰ نفر مهمان در آن سالن است. شما هیچکدام را نمی شناسید. از مهمان‌ها بخواهید یکی یکی خود را به شما معرفی کنند. آنها هرکدام نام، فامیل و تلفن خود را فقط یک بار به شـما خواهـند گفت. شما بعد از این مهمانی در هر لحظه از عمـر هرکـدام از آنها را ببینید نام، فامـیل و تلفن او را به یاد خواهید آورد. شـما همچنین میتوانید اسامی همه مهمانها با کلیه مشخصاتشان را به ترتیب معرفی کردن در هر زمان از عمرتان به خاطر بیاورید و بازگو کنید. این کارها واقعاً پس از سه هفته گـوش کردن عملی است. فقط گوش کردن به دو جلسـه اول این آموزش تقویـت حافظه شــما را شگفت زده خواهـد کرد. این روش هـم میـزان یادگیری و هم ســرعت یادگیری شـما را به طور شگفت انگـیزی افـزایش میدهد چون نه شخص شما بلکه مــغز شما یـاد میگیرد که چگونه همــه چیـز را بخاطر بسپارد. به همان ســـادگی کــه نفـس میکشید.
 4. شعار همیشگی این است: « اصلاً استعداد شما مهم نیست » به من کـسانی را تحویل دهید کـه خیال میکنید از همه خــنگ ترند کسانی که به خودشان برچسب کم هوشی زده‌اند. کسانی که فکر میکنید چیز یاد نمیگیرند. ببینید من از اینها چه خواهم ساخت و چه چیزی تحویل میدهم.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.