حراج!
  • آموزش اکسس

آموزش اکسس 2016

۲۸,۰۰۰ تومان ۱۹,۰۰۰ تومان

  • نام نرم افزار: آموزش اکسس 2016
  • سال انتشار : 2016
  • تعداد دیسک: 2 عدد DVD9
  • شرکت منتشرکننده : پرند

توضیحات محصول

آموزش اکسس 2016

آموزش اکسس – نرم افزار اکسس به عنوان یكی از برنامه های طراحی و مدیریت بانك های اطلاعاتی مورد استفاده قرار گرفته و برای ایجاد بانك های اطلاعاتی كه حجم خیلی بالایی ندارند، امكانات خوبی را فراهم می كند. در این دوره آموزشی شما با اجزاء بانک اطلاعاتی و اصول ویرایشی جداول آشنا خواهید شد. همچنین نحوه درج انواع داده ها و کلید اصلی را خواهید آموخت. ایجاد جداول ساده و پیشرفته، فیلترکردن و مرتب سازی داده ها نیز از دیگر مطالب این دوره آموزشی است.

در دوره متوسط، شما با نحوه تنظیم ویژگی های فیلدها، روش های سنجش اعتبار و استفاده از فهرست های انتخاب آشنا خواهید شد. همچنین مبانی ایجاد و ویرایش روابط، کار با انواع مختلف Query ها و Macroها، و روش های ورود و خروج اطلاعات از دیگر مباحثی است که در این دوره آموزشی بصورت کامل مورد مطالعه قرار گرفته است.

در دوره پیشرفته نیز با انواع فیلدهای محاسباتی آشنا شده و پس از فراگیری نحوه استفاده از Queryهای پارامتریک، عملیاتی و الحاقی، روش های مختلف ایجاد انواع گزارش و Form را با جزئیات فراوان فراخواهید گرفت.

این بسته شامل ۲ عدد DVD ٩ گیگابایتی حاوی نرم افزار آفیس ویرایش ۲۰۱۶، دوره های مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش اکسس ۲۰۱۶ می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.