توضیحات محصول

مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای ادوبی است که به کاربران امکان دسترسی به مجموعه ای از نرم‌افزارها برای طراحی گرافیک، ویرایش ویدئو، توسعه وب، عکاسی، و خدمات دیگر را می‌دهد. این مجموعه شامل نرم‌افزارهای زیر است:

Adobe After Effects 13, Adobe Audition 7(64bit), Adobe Bridge 6(32-64Bit), Adobe Dreamweaver 14, Adobe Photoshop 15(32-64Bit), Adobe Flash Pro 14(64Bit), Adobe Illustrator 18(32-64Bit), Adobe Indesign 10(32-64Bit), Adobe Premiere 8 Pro (64Bit)

Adobe After Effects 13 نرم‌افزاری برای ساخت جلوه‌های ویژه سینمایی و گرافیک‌های متحرک می‌باشد. می‌توان از این نرم‌افزار برای ساخت فیلم، کارتون، ویدئوهای موبایل و اینترنت بهرمند شد.

Adobe Audition 7 – 64bit یک ویرایشگر صوتی بسیار حرفه‌ای و کارآمد است. فرمت‌های مختلف صوتی را شناسایی می‌کند و با صداهای چند کاناله و دالبی سازگاری دارد. دارای صدها افکت‌ صوتی است.

Adobe Bridge 6 – 32-64Bit نرم‌افزار مدیریت و سازماندهی تصاویر است. دارای پیش نمایش فایل‌های فتوشاپ و وکتور است. این نرم افزار قابلیت اجرای انواع پلاگین‌ها را بر روی انواع تصاویر را دارد.

Adobe Dreamweaver 14 نرم‌افزار طراحی وب بر اساس استانداردهای وب است که جدیدترین تکنولوژی های طراحی سایت را داراست و قابلیت استفاده و مدیریت کدهای جاوا اسکریپت را دارد.

Adobe Photoshop 15 – 32-64Bit قابلیت‌های جدید فتوشاپ CC:

بهبود نقاشی سه بعدی، ابزارهای کامل‌تری برای ویرایش تصویر، ابزارهای انتخاب تصویر بهتر، بزرگنمایی عکس با کمترین افت کیفیت، یک ابزار بسیار کاربردی برای کاهش لرزش دوربین، تبدیل ساده عکس از 2بعدی به 3بعدی و بسیاری ویژگی‌های جدید دیگر.

Adobe Flash Pro 14 – 64Bit نرم‌افزار قدرتمند برای طراحان وب و مالتی مدیا کاران می‌باشد که قابلیت برنامه نویسی و کدنویسی دارد. دارای قابلیت ساخت انیمیشن است و موتوری قدرتمند برای مدریت متن دارد.

Adobe Illustrator 18 – 32-64Bit نرم‌افزاری پیشرفته برای طراحی انواع وکتورهای پیچیده است. قابلیت تایپوگرافی‌های پیچیده و همچنین طرح ریزی به صورت پرسپکتیوی و سه بعدی را دارد.

Adobe Indesign 10 – 32-64Bit ابزاری برای نشر و صفحه آرایی و ساخت کتاب‌های الکترونیک است. توانایی رسم انواع نمودار و چارت‌ها را داراست. قابلیت ایجاد فهرست به صورت هوشمند را دارد.

Adobe Premiere 8 Pro 64Bit ویرایشگری قدرتمند برای تدوین فیلم است. قابلیت پشتیبانی از انواع فرمت‌های صوتی و تصویری را دارد. با انواع دوربین عکاسی و فیلمبرداری سازگار است.