توضیحات محصول

CorelDRAW Graphics Suite X7 نام مجموعه‌ای از بهترین ابزارهای طراحی گرافیکی می‌باشد که توسط کمپانی بزرگ و مشهور Corel ساخته شده است. شاید عمده شهرت این کمپانی سازنده نرم‌افزارهای گرافیکی، به دلیل نرم‌افزار بزرگ خلق و طراحی تصاویر برداری CorelDraw این شرکت است که یکی از نرم‌افزارهای این پکیج گرافیکیست. نسخه جدید این مجموعه دارای امکانات و ابزارهای بسیار بهتری برای خلق آثاری به مراتب زیباتر و با کیفیت‌تر است.

توضیحات کامل:

Corel DRAW نرم افزار گرافیک بصری کامل و برای ایجاد تصاویر با کیفیت بالا وکتور، طراحی آرم و صفحه بندی است. به وسیله این نرم‌افزار می‌توان تصاویر بیت مپی را به وکتور تبدیل کرد.

Corel Photo Paint نرم‌افزار کامل ویرایش تصویر است که به شما امکان ایجاد و ویرایش تصاویر بیت مپی را می‌دهد. به وسیله این نرم‌افزار می‌توان قرمزی چشم را برطرف نموده و تصاویر را برای طراحی وب آماده کرد.

Corel Connect این نرم‌افزار برای یافتن عکس‌ها، وکتورها، فونت‌ها و… از محتوای داخل هارد دیسک و مدریت و مرتب سازی آن‌ها برای دسترسی سریع و آسان است.

Corel Capture نرم‌افزاری پیشرفته برای گرفتن عکس از صفحه نمایش می‌باشد. این نرم‌افزار توانایی عکس گرفتن از کل صفحه نمایش یا قسمتی از آن و یا فقط یک پنجره به صورت مجزا را دارد.

Bitstream Font Navigatorنرم‌افزاری برای جستجو کردن و سازماندهی و مدیریت فونت می‌باشد.