توضیحات محصول

Microsoft Office برای تمامی کاربران سیستم‌های کامپیوتری نامی آشنا می‌باشد. مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی ساخته شده توسط شرکت مایکروسافت که به منظور رفع نیازهای کاربران در امور مختلف اداری و شخصی می‌باشد. نسخه‌های متفاوتی از این مجموعه ابزارها تاکنون ساخته شده است. در هر نسخه جدید از این مجموعه شرکت مایکروسافت ویژگی جدیدی را به جعبه ابزار خود اضافه می‌کرد که کاربران بیشتری را جذب خود می‌کرد. این مجموعه Office متشکل از برنامه‌های Access، Excel، InfoPath، OneNote، Outlook، Project، PowerPoint، Publisher، SharePoint Workspace، Visio viewer، Visio، Word می‌باشد.

توضیحات کامل:

Access 2010 ساخت بانک‌های اطلاعاتی به همراه ویژگی‌های همچون قابلیت مدیریت بر داده‌ها و تهیه گزارش‌های حرفه‌ای

Excel 2010 نرم‌افزاری که در زمینه رفع نیازهای اداری دارای کاربرد فراوانی می‌باشد. در نسخه جدید این نرم‌افزار نیز ویژگی‌هایی همچون امکان آنالیز، مدیریت و به اشتراک گذاری اطلاعات برای کاربران فراهم شده است.

InfoPath 2010 ابزاری برای ساخت و طراحی فرم‌های کسب اطلاعات بدون نیاز به کدنویسی

OneNote 2010 به کمک این نرم‌افزار هم می‌توانید اطلاعات مختلف را جمع‌آوری، سازماندهی و جستجو کنید و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. قابلیت‌هایی همچون Capture کردن متن، عکس، فایل‌های صوتی و تصویری از ویژگی‌های این نرم‌افزار است.

Outlook 2010 ابزارهای جدید مدیریتی، نگهداری نامه‌ها در فضای حجمی دلخواه، قابلیت دسته بندی نامه به شیوه جدید، پاکسازی توسط یک کلیک و … نظر همه را در مورد این ابزار تغییر داده است.

Project 2010 نرم‌افزاری جهت مدیریت و کنترل پروژه می باشد. توسط این نرم‌افزار مدیر پروژه می‌تواند وظایف و منابع را با بودجه و زمان اختصاص داده شده به پروژه هماهنگ کند.

PowerPoint 2010 برترین و رایج ترین نرم‌افزار اسلاید ساز دنیا که قادر به ساخت پروژه‌های گرافیکی می‌باشد.

Publisher 2010 بهبود راهکارها و افزایش قابلیت‌های تجاری و اقتصادی کارهای شما.

SharePoint Workspace 2010 امکان ایجاد محیط‌های کاری مشترک را برای شما پدید می‌آورد که افراد می‌توانند به کار مشترک روی مستندات بپردازند. کاربران می توانند یک متن Word یا یک جدول Excel را به اشتراک بگذارند و از تغییرات ایجاد شده در آن آگاه شوند و آن‌ها را ببینند.

Visio viewer 2010 مشاهده دیاگرام‌ها و اشکال ایجاد شده در Visio در اینترنت اکسپلورر.

Visio 2010 طراحی دیاگرام شبکه‌های رایانه‌ای، طراحی چارت‌های اداری از پایین‌ترین کارمند تا رئیس اصلی، طراحی نقشه‌های ساختمانی، طراحی تقویم‌ها، طراحی چارت اطلاعاتی برای نرم‌افزارها از بانک‌های اطلاعاتی، طراحی‌های مهندسی برای رشته‌های مختلف از جمله الکترونیک و سخت‌افزار و بسیاری طراحی‌های دیگر که همگی به صورت منوهای جداگانه در Microsoft Visio قرار داده شده‌اند.

Word 2010 دارای کاربرد تایپ متن می باشد. در نسخه جدید افزایش ویژگی‌های مختلف به منظور ساخت سندهای متنی به صورت حرفه‌ای موجب شده تا کاربران قادر باشند به راحتی اقدام به انتشار سندهای خود نمایند و کاربران مختلف می توانند به راحتی در هرجا به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

شماره مجوز: 036621-0127-6